Енергія сучасних рішень!

067 208 76 99

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Графік роботи
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб 10:00-15:00
Виклик Замірника
Виклик Замірника
ШВИДКА   КОНСУЛЬТАЦІЯ

Про виробництво

Підприємства оснащені високотехнологічним обладнанням, яке дозволяє виробляти продукцію, що відповідає всім європейським стандартам якості.  Це лінія по виробництву сендвіч-панелей для секційних воріт;  роллформінговие лінії;  комплекс по фарбуванню і різанні алюмінієвої стрічки;  лінії по виробництву алюмінієвих екструдованих профілів;  автоматизовані комплекси лиття алюмінієвих деталей;  лінії порошкового фарбування;  найбільший в СНД комплекс по анодуванню алюмінієвих профілів.  Система менеджменту якості на всіх підприємствах сертифікована на відповідність вимогам Міжнародного стандарту ISO 9001 в системі TUV CERT.

Компанія «Алюмікс Україна» була заснована в 2007 році і лідером з продажу воротних та ролетних систем на території України. Ми є великим постачальником автоматичних секційних гаражних воріт, в'їзних воріт, автоматики для воріт, шлагбаумів, а також захисних ролет та алюмінієвих профільних систем.

 Наша репутація на ринку автоматичних воріт і захисних ролет України підтверджується довірою як роздрібних клієнтів так і великих корпорацій національного масштабу.  Наші знання і досвід дозволяють нам задовольняти повністю запити клієнтів і пропонувати тільки якісну продукцію.