Енергія сучасних рішень!

067 208 76 99

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Графік роботи
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб 10:00-15:00
Виклик Замірника
Виклик Замірника

Автоматичні ворота Харков

Купити автоматичні ворота в Харкові


Харків, Ювілейний 45-Б, оф. 203

тел. 067 208 76 99


ГАРАЖНІ - ВУЛИЧНІ ВОРОТА

Харків, Ювілейний 45-Б, оф. 203


Шоурум


Ворота - Автоматика - Паркани

Безпека приватної території важлива. Для її забезпечення на належному рівні необхідні ворота, автоматика і паркани. У Харкові замовити таке обладнання за економічно обґрунтованою ціною стоїть на нашому сайті.

Ми надаємо надійне оснащення від виробника:

 1. Ворота. Це моделі для приватного і промислового використання. Серед них слід виділити секційні та ролетні полотна, а також рішення з інших матеріалів. На сайті ви знайдете відкатні, підйомно-поворотні орні, панорамні, швидкісні ворота.
 2. Автоматика. Приводи і повні комплекти представлені моделями з підвищеною зносостійкістю.
 3. Паркани. Ми пропонуємо продукцію з алюмінієвого профілю з різними варіантами заповнень: сендвіч-панелі, профнастил, дерев'яні дошки.

На сайті ви знайдете вироби в лаконічному стилі. Така продукція буде доречна як в поєднанні з класичними, так і з сучасними воротами і хвіртками.


Автоматичні в'їзні відкатні ворота

Місця не завжди вистачає для вільного розкриття стулок. У таких випадках незамінні автоматичні в'їзні відкатні ворота. У Харкові таке оснащення легко придбати в нашому каталозі. В асортименті ергономічні рішення з двома видами заповнення:

 1. Алюмінієві (Prestige). Такі рішення дозволяють вибирати матеріал полотна: сендвіч-панель, алюмінієвий профіль (і різні варіації їх комбінацій), профлист і дерев'яна дошка.
 2. Металеві зварні. Така продукція привертає довговічністю і невисокою вартістю.

Всі різновиди воріт можна автоматизувати, використовуючи комплекти автоматики Alutech, Comunello і від інших виробників.

Висока якість виготовлення


Безшумна робота


Більше 20 варіантів заповнення


Термін експлуатації більше 17 років


Унікальний європейський дизайн


Хвирітки

В'їзні ворота розраховані на певний ресурс застосування. Знизити навантаження на полотно допомагають хвіртки. У Харкові замовити таке доповнення до воріт і огорожі стоїть у нас.

Хвіртка забезпечує контрольований доступ до ділянки без відкриття в'їзних воріт. Подібне доповнення знижує навантаження на автоматику і конструкцію в цілому, що впливає на підвищення довговічності дорогого устаткування. У нас можна підібрати алюмінієві і металеві хвіртки.


Теплі ворота і ролети в гараж

Наступ зими привносить нові клопоти, адже важливо мінімізувати тепловтрати. Тому багато хто встановлює теплі ворота і ролети в гараж. У Харкові їх можна придбати, звернувшись в Алюмікс.

Вибираючи обладнання, враховуйте особливості приміщення:

 1. Є опалення. Оптимальним вибором стануть секційні ворота. Специфічна конструкція виключає тепловтрати, добре захищає від факторів з вулиці (зміни вологості, УФ-випромінювання, шум, вітер і т. Д.).
 2. Немає опалення. У таких приміщеннях можна використовувати менш енергоефективні, але більш бюджетні ролети. Полотно створюється з алюмінієвих елементів з порожнистої або заповненої структурою. Вони доречні в холодних приміщеннях, де опалення відсутнє.

У каталозі можна придбати ворота відповідного розміру з доставкою, комплексним монтажем і післяпродажним сервісом.

Виробництво воріт в Харкові


Повний цикл виготовлення за європейськими стандартами

Наша організація - виробник, а не черговий посередник. Ми налагодили повний цикл виготовлення за європейськими стандартами в Харкові:

 • виїзд замірника, що виключає помилки при проектуванні;
 • виготовлення на заводах, які відповідають європейським стандартам, з повним контролем якості;
 • доставка на вашу ділянку;
 • професійний монтаж, підключення автоматики і настройка;
 • систематичний сервіс, своєчасний ремонт (при необхідності);
 • проста модернізація і автоматизація.

Ми дбаємо про надійність готових рішень. Тому наша компанія здійснює весь цикл робіт, що сприяє підвищенню якості.

Автоматичні ворота - Захисні ролети - Солнцезащита


Єдина стилістична лінія

Дизайнерські рішення розробляються з урахуванням естетичних переваг клієнтів. Всі ворота, паркани і хвіртки відрізняються лаконічністю і простотою ліній. Такий підхід дозволяє при бажанні докуповувати додаткове обладнання, з упевненістю, що буде дотримана єдина стилістична лінія. У Харкові реалізувати свої дизайнерські амбіції слід в Алюмікс.

При розробці дизайну вам надана повна свобода вибору. Замовляйте будь-який відтінок з палітри RAL, повторюйте деревний малюнок або нанесіть індивідуальне 3D зображення. Також доступний вибір фактур. Ми використовуємо унікальне напилення ПУР-ПА, яке надійно захищає поверхню від корозії, вигоряння на сонці і вицвітання.

Виготовлення гаражних воріт за індивідуальними вимогами


Компанія Алюмікс Ваш надійний партнер

Ми успішно працюємо з 2007 року. За цей термін Алюмікс Україна стала провідним представником групи компаній Алютех на території нашої країни. Адже ми створили комфортні умови для співпраці:

 • вибір комфортного способу оплати;
 • швидке оформлення кредиту та / або розстрочки;
 • демократичні ціни;
 • оригінальну якість і власне виробництво;
 • доставка, установка і сервіс.

Компанія Алюмікс - ваш надійний партнер. У Харкові тепер кожному доступні якісні рішення від виробника з гарантією і повним переліком послуг.


Гаражні - Ролетні - Секційні ворота в Харкові

Цілісність та збереження майна багато в чому залежить від параметрів обраного полотна. Встановити гаражні, ролетні та секційні ворота в Харкові можна з Алюмікс України. Залишається коректно підібрати тип полотна:

 1. Ролети. Вони виробляються з алюмінієвих ламелей з порожнистої структурою та наповненням. Такі конструкції допоможуть запобігти злом і негативну дію опадів, а також залучають бюджетної вартістю. Але їх монтаж актуальний виключно для холодних гаражів.
 2. Секційні. Це надійні ворота з сендвіч-панелей. Вони убезпечать від перепадів температур, здатні витримати сильні вітрові навантаження (до 120 км / год) і захищають від дій зловмисників. Такі конструкції оптимальні для опалювальних гаражів.

Замовити секційні та ролетні ворота від виробника коштує в Алюмікс. Ми надаємо великий вибір якісних рішень, з виготовленням за індивідуальними вимірами.

Підйомні системи в гараж з надійною автоматикою


Види сендвіч панелей для воріт


Автоматичні розсувні ворота у двір

Робота на відкритому повітрі передбачає підвищені ризики. Адже привід і всі функціональні елементи піддаються впливу опадів, пилу, вітру і УФ-випромінювання. Тому так важливо замовити якісні автоматичні розсувні ворота у двір. У Харкові придбати таке обладнання коштує в нашій компанії.

Оригінальні розсувні ворота комплектуються приводами від Alutech, Comunello і AN-Motors. Тому автоматичні розсувні ворота залучають такими перевагами:

 • багаторівневе полімерне покриття, що захищає від корозії під дією зовнішніх чинників;
 • ветроустойчивость полотна;
 • лаконічний дизайн і єдина стилістична лінія з парканом і хвірткою;
 • безперебійна робота автоматики, так як привід поміщений в цілісний корпус;
 • протекція від бруду і пилу, що виключає засмічення і раптове заклинювання.

Додатковою перевагою стануть демократичні ціни і можливість виготовлення полотна за індивідуальними вимірами клієнта.


Фабричні ворота і огорожі в Харкові

Алюмікс Україна - компанія-виробник, яка співпрацює з провідними брендами і Білорусії, Китаю і країн ЄС. У нас легко замовити фабричні ворота і огорожі в Харкові з доставкою та встановленням обладнання.


Висока якість, професійне сервісне і гарантійне обслуговування в Харкові

Наше кредо: завжди висока якість. Професійне сервісне і гарантійне обслуговування в Харкові передбачає такий комплекс процесів:

 • усунення забруднень і пилу з функціональних вузлів;
 • мастильні роботи;
 • перевірка справності обладнання;
 • діагностика і оперативний ремонт у разі виявлення неполадок;
 • підключення автоматики, додаткових функцій і виконання настройки.

Своєчасний сервіс - запорука злагодженої роботи вашого обладнання.

Професійний монтаж


Гарантія довгої роботи


Великий вибір кольору і фактури


Індивідуальне оформлення воріт


Виставковий офіс в місті Харків


Зразки воріт


Гаражні та ролетні ворота з автоматикою в Харкові

Ми пропонуємо оптимальні рішення, з урахуванням побажань і бюджету клієнтів. Вибравши гаражні та ролетні ворота з автоматикою в Харкові від Алюмікс, ви оціните такі переваги:

 • тільки високу якість від компанії-виробника;
 • надійна автоматика від трендових брендів;
 • оптимальні ціни і можливість контролювати вартість;
 • виготовлення по персональним розмірам (крок при виготовленні складає від 5 мм);
 • широкий вибір розмірів і матеріалів;
 • лаконічний дизайн, який сумісний з будь-яким стилем (від класики до мінімалізму).

З Алюмікс ви легко реалізуєте будь-який проект. Залишилося лише заміряти параметри отвору, підібрати тип і дизайн обладнання, і оформити замовлення. Все інше виконаємо ми.


Відкатні та розпашні ворота в Харкові

Такі рішення відрізняються унікальним поєднанням надійності та приємною цінової політики. У нашому каталозі легко придбати відкатні та розпашні ворота в Харкові з міцних матеріалів:

 1. Алюміній. Це обладнання з лінійки Prestige від Alutech. Ви можете вибрати оптимальне заповнення, з урахуванням бюджету. Алюмінієві ворота залучають високою стійкістю до корозії, механічною міцністю і здатністю витримувати вітрові навантаження до 120 км / год.
 2. Метал. Це зварне полотно, з різними варіантами зашивання. Таке обладнання привертає доступною вартістю і достатню міцність.

Відкатні та розпашні ворота підходять як для приватного використання, так і для установки на території підприємств.

Ціни на зсувні ворота


Орні ворота від 10 363 грн


Автоматика для воріт

Від якості обладнання залежить підсумковий ресурс експлуатації і довговічність техніки. Тому в нашому каталозі доступна тільки якісна автоматика для воріт в Харкові:

 1. Alutech. Популярний виробник відомий підвищеною надійністю приводів. Це функціональні елементи зі сталі, корпус з надійним захистом від пилу і вологи. Порадує і стильний дизайн корпусу.
 2. AN-Motors. Цей бренд привертає демократичною ціновою політикою, постійної модернізацією обладнання і оптимізованим вмістом. Такі приводи надійні і довговічні.
 3. Comunello. Привід обладнання розміщений в алюмінієвому моноблоке. Специфічна конструкція забезпечує захист від зовнішніх факторів. Така автоматика довговічна, і проста в налаштуванні.
 4. Marantec. Це посилені приводи з підвищеним ресурсом, які незамінні при автоматизації промислових воріт. Вони захищені від вологи, перепадів температур і від негативного впливу агресивного середовища.

Вибір автоматики роблять, звертаючи увагу на вагу і площа полотна. Також не забувайте про інтенсивність експлуатації. Чим частіше ви будете застосовувати ворота, тим потужнішим має бути привід.

Alutech, AN-Motors, Comunello, Marantec в Харкові


Промислові та швидкісні ворота

Це високопотужне обладнання, розраховане на збільшену інтенсивність застосування. Вибираючи промислові і швидкісні ворота в Харкові, звертайте уваги на тип оснащення:

 1. Промислове. У нас доступні відразу 2 серії: Pro Trend і Pro Plus. Це надійні ворота, посилені сендвіч-панелями. Такі вироби мають поліпшені теплоізоляційними характеристиками. Вони оптимальні для інтенсивного використання.
 2. Швидкісне. Їх важливо вибирати з урахуванням точки установки: всередині приміщення або зовні, або між кімнатами з різними температурними показниками, режимами вологості або зі специфічною хімічної середовищем. У нашому каталозі представлені зовнішні, внутрішні і універсальні швидкісні моделі.

Перш ніж вибрати оптимальну модель оснащення, зверніть увагу на призначення і технічні параметри виробу.

Hormann, Alutech


Алюмінієві вікна, двері, балкони, перегородки, стелі

Алюміній поєднує в собі стійкість до корозії, міцність і легкість. Також профіль з цього металу витримує перепади температур без зміни експлуатаційних параметрів. Замовити алюмінієві вікна, двері, балкони, перегородки, стелі в Харкові коштує в Алюмікс України. З нами ви завжди впевнені у високій якості оснащення, а також в надійності виконання монтажних робіт.

ПРО КОМПАНІЮ Алютех в Харкові


Монтаж фабричних воріт в Харкові

МИ ПРАЦЮЄМО!


Терміни виготовлення воріт

Стандартні - від 7 до 14 днів


Виставкові шоу руми і офіси по Україні


КИЇВ - ХАРКІВ - ОДЕСА - ЛЬВІВ - РІВНЕ

ДНІПРО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК


тел. 067 208 76 99 Безкоштовно з будь-якого міста України

Рекомендуемые товары

Панорамні ворота AluTrend 2500 ᚷ 3000 мм

Основна перевага - наявність акрилових прозорих вставок замість стандартних секцій, за рахунок чого ..

73 349 грн.

Алюмінієва хвіртка Prestige 900 ᚷ 2000 мм

Хвіртка гармонійно вписується в дизайн огорожі і при цьому надійно захищає територію від небажаного ..

25 069 грн.

Наші роботи
Ролетні решітки для магазину «Ельдорадо» м. Херсон

Ролетні решітки для магазину «Ельдорадо» м. Херсон

м. Херсон Детальніше

Ролети для ресторану, м. Харків

Ролети для ресторану, м. Харків

м. Харків Детальніше

Захисні ролети для приватного клієнта, м.Кременчук

Захисні ролети для приватного клієнта, м.Кременчук

м. Кременчук Детальніше

В'їзні розпашні та секційні ворота для приватного будинку, м. Харків

В'їзні розпашні та секційні ворота для приватного будинку, м. Харків

м. Харків Детальніше