Енергія сучасних рішень!

067 208 76 99

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Графік роботи
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб 10:00-15:00
Виклик Замірника
Виклик Замірника

Автоматичні ворота Рівне

Купити автоматичні ворота у Рівному


Рівне, вул. Соборна 217

тел. 067 208 76 99


ГАРАЖНІ - В'ЇЗНІ ВОРОТА

Рівне, вул. Соборна 217


Ворота - Автоматика - Паркани-Огородження

Комплексная защита участка – гарантия высокого уровня безопасности. Поэтому следует выбирать качественные ворота, автоматику, заборы, ограждения. В Ровно оформить заказ с доставкой и своевременным монтажом стоит в Алюмикс.

У каталозі ви знайдете рішення, що відповідають вашим потребам:

 1. Ворота. Для побутових цілей і гаражів, для виробничих об'єктів і складських приміщень. У нашому арсеналі всі типи оснащення: від гаражних і в'їзних, до промислових, швидкісних і панорамних воріт.
 2. Автоматика. Від якості автоматизації полотна залежить підсумковий ресурс застосування. Тому ми пропонуємо продукцію від надійних виробників, як Алютех, Comunello, Marantec і АН-Моторс.
 3. Паркани. Огорожі з алюмінієвого профілю з різними типами заповнення стануть надійним захистом і органічним доповненням приватної території.

Вибирайте якість і довговічність з Алюмікс.


Автоматичні в'їзні відкатні ворота у Рівному

Це компактні рішення для широких ділянок з обмеженою територією перед в'їздом. При відкритті полотно зсувається вздовж паркану, не вимагаючи додаткового простору.

Серед переваг воріт з автоматикою варто виділити такі факти:

 • стійкість до корозії;
 • надійний захист усіх функціональних вузлів від пилу і бруду;
 • висока міцність;
 • вітростійкість полотна;
 • вибір стилістичних рішень і матеріалу виготовлення.

Хочете замовити автоматичні в'їзні відкатні ворота? У Рівному таке обладнання є в нашій компанії. При цьому ви можете придбати як оригінальні алюмінієві вироби від Алютех, так і металеві зварні конструкції від виробника.

Висока якість виготовлення


Безшумна робота


Більше 20 варіантів заповнення


Термін експлуатації більше 17 років


Унікальний європейський дизайн


Хвіртки

Кожне полотно в'їзних воріт з автоматикою розраховане на певний ресурс експлуатації. Тому важливо скоротити кількість відкриттів / закриттів, якщо ви залишаєте територію не на авто. Вирішать проблему хвіртки. У Рівному придбати настільки важливе доповнення до воріт стоїть в Алюмікс.

В каталозі сайту ви знайдете такі типи виробів:

 • хвіртки з алюмінієвого профілю і металеві аналоги;
 • електромеханічні і механічні моделі обладнання;
 • врізні (вбудовуються прямо в полотно воріт) і окремо стоять.

Контролюйте суму витрат, вибравши тип заповнення хвіртки. У нас доступні вироби з сендвіч панелей, профлиста, дерев'яних дощок, ролетного профілю (сталевого або алюмінієвого) та з гладкого листа стали.

Теплі ворота і ролети в гараж

При перекритті в'їзду важливо враховувати міцність і енергоефективність полотна. Тому головним критерієм підбору повинно стати наявність опалення в приміщенні. Адже при обігріві слід задуматися про мінімізацію тепловтрат.

Нашим клієнтам доступні теплі ворота і ролети в гараж у Рівному і інших містах:

 1. Секційні. Це енергоефективні та теплозберігаючі вироби. В каталозі обладнання представлено 2-ма серіями від Alutech: Trend (для областей з помірним кліматом) і Prestige (для північних регіонів і приміщень з підвищеним рівнем вологості). Обидві моделі підходять для монтажу в опалювальний гараж. Але з воротами серії Престиж тепловтрати зводяться до мінімуму.
 2. Ролетні. Ми надаємо вибір виробів з порожніми ролетами і з заповненням. Але такі рішення можна встановлювати тільки в холодних гаражах.

Висновок очевидний: для опалювальних приміщень оптимальні секційні ворота. Для гаражів без обігріву підійдуть і більш бюджетні рулонні моделі.

Купити ворота у Рівному


Повний цикл виготовлення за європейськими стандартами

Комплексний підхід допомагає підвищувати якість готової продукції. Адже процес виготовлення під постійним контролем на всіх етапах. Тому компанія Алюмікс проводить повний цикл виготовлення за європейськими стандартами. У Рівному ви можете замовити продукцію з упевненістю в її якості і надійності.

Процес виробництва складається з таких етапів:

 • виїзд замірника для визначення точних параметрів і характеристик отвору;
 • складання проекту з урахуванням побажань клієнта;
 • оформлення заказу;
 • виробництво на власному заводі організації, відповідно до європейських стандартів;
 • багаторівневий контроль якості на всіх етапах виготовлення;
 • доставка до об'єкта;
 • монтажні роботи та налаштування.

Також наші майстри виконують післяпродажне та сервісне обслуговування обладнання. Такий підхід дозволяє продовжити ресурс експлуатації техніки.

Автоматичні ворота - Захисні ролети і решітки - Сонцезахист


Єдина стилістична лінія

Дизайнерське оформлення повинно бути органічним. При цьому важливо враховувати не тільки особливості продукції, що замовляється, а й стиль вже встановлених елементів. З Алюмікс це не проблема.

При виробництві завжди дотримується єдина стилістична лінія. У Рівному ви можете замовити ворота, огорожі та хвіртки в оптимальних відтінках і фактурах. Це дозволяє виготовляти вироби, які органічно доповнюють екстер'єр та дизайн вже встановленого обладнання.

Виготовлення гаражних воріт за індивідуальними вимогами


Компанія Алюмікс Ваш надійний партнер

Ми успішно працюємо з 2007 року. За цей термін наша організація налагодила партнерські відносини з передовими брендами, і відкрила власне виробництво в Україні. Це дозволяє виготовляти якісне обладнання в максимально стислі терміни.

Співпрацюючи з нами, ви оціните такі переваги:

 • демократичні ціни;
 • виготовлення строго в термін;
 • повний цикл робіт, включаючи професійний монтаж і сервіс;
 • можливість оформити покупку в кредит або в розстрочку;
 • виробництво за індивідуальними розмірами.

Компанія Алюмікс - ваш надійний партнер у Рівному і інших містах нашої країни. Ми надаємо якісні вироби, які відповідають вашим побажанням і затвердженим бюджетом.


Гаражні - Ролетні - Секційні ворота у Рівному

Такі рішення оптимальні для використання в побуті. Ви можете доповнити ворота комфортної системою автоматики. Це спростить процес підйому / опускання полотна, підвищивши рівень зручності та безпеки.

У нашому каталозі доступні гаражні ролетні та секційні ворота. У Рівному ви можете замовити 3 типу обладнання:

 1. Секційні TREND. Це надійне полотно з сендвіч-панелей. Воно привертає демократичною вартістю і безвідмовної багаторічною роботою. Такі рішення оптимальні для регіонів з помірним кліматом.
 2. Секційні PRESTIGE. У цій лінійці Алютех використовує посилені сендвіч-панелі (45 мм), що робить ворота енергоефективними. Такі вироби підходять для монтажу в областях з холодним кліматом і морозними зимами.
 3. Ролетні. Це доступні рішення, які залучають лояльною ціною і стильним дизайном. Але установка ролет можлива тільки в неопалюваних гаражах.

При виборі оптимального типу воріт, враховуйте ваш бюджет, регіон проживання та кліматичні умови. Також важлива наявність опалення. У теплі приміщення можна встановлювати тільки секційні ворота.

Підйомні системи в гараж з надійною автоматикою


Види сендвіч панелей для воріт


Автоматичні розсувні ворота у двір

В'їзд на приватну територію повинен бути надійно захищений. Адже важливо не просто позначити володіння, а й запобігти несанкціоноване проникнення на об'єкт. У цьому допоможуть автоматичні розсувні ворота у двір. У Рівному замовити їх за лояльною ціною варто в Алюмікс.

Ми надаємо вибір з 2-х рішень :

 1. Алюмінієві (PRESTIGE). Це серія преміум-класу, яка привертає естетичним дизайном і підвищеним рівнем надійності. Стійкість до корозії забезпечує інноваційний покриття ПУР-ПА. Ви можете вибрати тип заповнення, варіанти забарвлення і фактури.
 2. Металеві зварні. Це недорогі вироби нашого виробництва. Вони приваблюють високою міцністю і стійкістю до корозії. Клієнтам є кілька типів заповнення і вибір дизайну.

Також розсувні ворота можна автоматизувати. Ми надаємо системи автоматики від передових виробників. Таке оснащення привертає довговічністю, стійкістю до зовнішніх чинників і підвищеним ресурсом експлуатації.


Фабричні ворота і огорожі у Рівному

Наша компанія має в своєму розпорядженні власні виробничі потужності. Це дозволяє скоротити терміни виготовлення і доставки готового обладнання. Тому ви отримуєте фабричні ворота і огорожі у Рівному без тривалих очікувань.

Виробництво проводиться відповідно до міжнародного стандарту ISO 9001 в системі TUV CERT. Якість продукції підтверджена відповідними сертифікатами. Ви можете бути впевнені в надійності і довговічності устаткування.

Висока якість, професійне сервісне і гарантійне обслуговування у Рівному

При покупці воріт кожен враховує стандартний ресурс експлуатації. Але цей показник можна продовжити. При цьому важливо не тільки високу якість. Професійне сервісне і гарантійне обслуговування у Рівному підвищує довговічність автоматичних воріт.

Комплексний сервіс від Алюмікс включає такі процеси:

 • повноцінна діагностика;
 • проведення необхідного ремонту;
 • настройка і підключення додаткових опцій;
 • очищення та змащування функціональних вузлів;
 • заміна витратних комплектуючих.

З правильним доглядом ваші автоматичні ворота пропрацюють максимально довго.

Професійний монтаж


Гарантія довгої роботи


Великий вибір кольору і фактури


Індивідуальне оформлення воріт


Виставковий офіс в місті Рівне


Зразки воріт


Гаражні та ролетні ворота з автоматикою у Рівному

Рулонне обладнання привертає демократичною вартістю і стильним дизайном. Але щоб продукція була досить міцною, варто вибрати вироби від надійних виробників. Замовити якісні гаражні та ролетні ворота з автоматикою у Рівному можна в Алюмікс.

Сучасні ролети відрізняються такими перевагами:

 • висока міцність;
 • захист від злому;
 • вибір ролет із заповненням та без нього;
 • захист від пилу і вологи;
 • стійкість полотна до корозії;
 • вибір розмірів з кроком в 10 мм;
 • ветроустойчивость.

Всі типи ролетних воріт можна автоматизувати. Це підвищує зручність під час використання техніки.


Відкатні та розпашні ворота у Рівному

Перекриття в'їзду має бути якісним. Тому оптимальним рішенням стануть відкатні та розпашні ворота. У Рівному замовити їх варто в Алюмікс. Але який тип обладнання вибрати? При покупці враховувати такі факти:

 • відстань від отвору до найближчого перешкоди (будівля, альтанка і т. д.);
 • довжина прямого забору біля в'їзду;
 • ширина проїзду в точці установки воріт;
 • бюджет.

Якщо простору перед воротами мало, а проїзд досить вузький - вибирайте відкатні обладнання. Таке полотно дозволяє економити місце на ділянці. Але якщо територія вузька, і довжина паркану менше ширини проїзду + 1,5 м, варто розглянути розпашні моделі і інші варіанти.

Ціни на зсувні ворота


Розпашні ворота від 10 363 грн


Автоматика для воріт у Рівному

Якісний привід і надійні комплектуючі - запорука довговічності та безперебійної роботи обладнання. У Алюмікс легко купити автоматику для воріт у Рівному від передових виробників. Ми співпрацюємо з такими брендами:

 1. Alutech;
 2. AN-Motors;
 3. Comunello;
 4. Marantec.

Кожен виробник славиться активним впровадженням інноваційних розробок і передових технологій. Це дозволяє збільшувати експлуатаційний ресурс приводу, забезпечуючи ворота комфортним управлінням.

Вибираючи автоматику, враховуйте особливості полотна (площа і маса), призначення об'єкта (побутової, бізнес або промисловість) і конструктивні особливості воріт. Так ви з легкістю купите коректну систему для ефективної автоматизації обладнання.

Alutech, AN-Motors, Comunello, Marantec у Рівному


Промислові та швидкісні ворота

Об'єкти з інтенсивним рухом вимагають установки спеціалізованого обладнання. Це промислові та швидкісні ворота. У Рівному замовити такі рішення варто в нашій організації.

Особливості промислових і швидкісних воріт:

 • розширений експлуатаційний ресурс;
 • підвищена швидкість руху стулки;
 • додаткова безпека;
 • збільшена потужність;
 • міцність і надійність полотна.

Такі ворота енергоефективні. Також вони сприяють підтримці рекомендованого температурного режиму і рівня вологості в приміщеннях.

Hormann, Alutech


Алюмінієві вікна, двері, балкони, перегородки, стелі

Якісне скління - це не тільки стильний дизайн. Адже важлива довговічність і вага встановленого обладнання. Тому варто вибрати алюмінієві вікна, двері, балкони, перегородки та стелі. У Рівному їх можна замовити в компанії Алюмікс. Ми надаємо якісні рішення від виробника за приємною ціною.

ПРО КОМПАНІЮ Алютех у Рівному


Монтаж фабричних воріт у Рівному

МИ ПРАЦЮЄМО!


Терміни виготовлення воріт

Стандартні - від 7 до 14 днів


Виставкові шоу руми і офіси по Україні

КИЇВ - ХАРКІВ - ОДЕСА - ЛЬВІВ - РІВНЕ

ДНІПРО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК


тел. 067 208 76 99 Безкоштовно з будь-якого міста України

Рекомендуемые товары

Відкатні ворота Prestige 4000 ᚷ 2000 мм

Відкатні ворота серії Prestige - відмінно служать для захисту території від небажаного проникнення і..

69 632 грн.

Наші роботи
Ролетні решітки для магазину «Ельдорадо» м. Херсон

Ролетні решітки для магазину «Ельдорадо» м. Херсон

м. Херсон Детальніше

Ролети для ресторану, м. Харків

Ролети для ресторану, м. Харків

м. Харків Детальніше

Захисні ролети для приватного клієнта, м.Кременчук

Захисні ролети для приватного клієнта, м.Кременчук

м. Кременчук Детальніше

В'їзні розпашні та секційні ворота для приватного будинку, м. Харків

В'їзні розпашні та секційні ворота для приватного будинку, м. Харків

м. Харків Детальніше