Енергія сучасних рішень!

067 208 76 99

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Графік роботи
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб 10:00-15:00
Виклик Замірника
Виклик Замірника

Автоматичні ворота Одеса

Купити автоматичні ворота в Одесі


Одеса, вул. Комітетська, 24-Б, оф. 40

тел. 067 208 76 99


ГАРАЖНІ - В'ЇЗНІ ВОРОТА

Одеса, вул. Комітетська, 24-Б, оф. 40


Ворота - Автоматика - Паркани-Огородження

Приватна територія вимагає забезпечення безпеки. У цьому допоможуть якісні ворота, автоматика, паркани, огорожі. В Одесі надійне обладнання від виробника і передових брендів можна замовити в нашій компанії.

У каталозі представлені рішення, що відповідають міжнародним стандартам:

 1. Ворота. Не обмежуйте себе парою моделей. Вибирайте секційні, ролетні, панорамні, промислові і швидкісні рішення з комфортними типами заповнення.
 2. Автоматика. Ми співпрацюємо з провідними виробниками. Тому в Алюмікс легко замовити надійне обладнання, стійке до зносу навіть при інтенсивному використанні.
 3. Паркани. Огорожі з алюмінієвого профілю залучають довговічністю і стійкістю до корозії. Додатковою перевагою стане можливість впливати на вартість, затвердивши оптимальний тип заповнення.

Також ви завжди можете вибрати відповідне стилістичне рішення або замовити весь комплект обладнання в єдиному дизайні.


Автоматичні в'їзні відкатні ворота в Одесі

Такі рішення оптимальні для ділянок з обмеженою територією перед в'їздом. Коли простору не вистачає, варто встановити автоматичні в'їзні відкатні ворота. В Одесі придбати таке обладнання можна в нашій організації.

В каталозі доступні 2 типу рішень:

 1. З алюмінію. Таке обладнання відноситься до серії Prestige від Алютех. Надійне оснащення стійко до зносу і вітрових навантажень. Також доступний вибір матеріалу заповнення: сендвіч-панелі, профіль з алюмінію, профлист, дерев'яна дошка.
 2. Зварні з металу. Такі конструкції приваблюють лояльною вартістю і високою швидкістю виготовлення.

Важливо: також можлива автоматизація полотна. Для цього ми використовуємо надійну автоматику від Alutech, Comunello і інших виробників з бездоганною репутацією.

Висока якість виготовлення

Безшумна робота


Більше 20 варіантів заповнення

Термін експлуатації більше 17 років


Унікальний європейський дизайн

Хвіртки

Занадто часте відкриття і закриття основних воріт впливає на ресурс експлуатації. Щоб мінімізувати навантаження, слід доповнити полотно, замовивши хвіртки. В Одесі придбати такі елементи варто в нашій компанії.

У Алюмікс можна купити хвіртку на всіх етапах використання воріт. Ви можете передбачити її при замовленні основного полотна, або ж вмонтувати додатково в уже експлуатується обладнання.

Ми не обмежуємо вас в матеріалах, адже важливо стилістичну відповідність воріт і хвіртки. Тому у нас доступні рішення з алюмінію і металу. Це практичні, легкі і довговічні вироби, стійкі до корозії.


Теплі ворота і ролети в гараж

Опалювальні приміщення вимагають надійного захисту від тепловтрат. У цьому допоможуть теплі ворота і ролети в гараж. В Одесі ви можете замовити відповідне обладнання в компанії Алюмікс.

Ми надаємо 2 типу рішень:

 1. Сендвіч панелі. Вони надійно захищають від холоду, пилу, опадів і вітру. Герметичні стики забезпечують мінімізацію тепловтрат. Тому такі моделі оптимальні для установки в гаражах, що опалюються і складах.
 2. Ролети із заповненням. Пінистий матеріал покращує захисні властивості. Але в приморських регіонах краще встановлювати ролетні ворота тільки в неопалюваних приміщеннях.

Ми виготовляємо продукцію за індивідуальними вимірами, відповідно до вимог клієнта з використовуваних матеріалів, наявності автоматизації та дизайну. Також майстри виконують доставку, установку і подальший сервіс оснащення.

Купити ворота в Одесі


Повний цикл виготовлення за європейськими стандартами

Наша компанія дбає про комфорт клієнтів. Тому ми виконуємо повний цикл виготовлення за європейськими стандартами в Одесі і інших містах нашої держави. У комплекс послуг включені такі процеси:

 • вимір отвору і проектування воріт, парканів і хвірток;
 • оформлення замовлення, уточнення деталей і побажань клієнта;
 • заводське виготовлення продукції на сертифікованому обладнанні;
 • доставка до точки установки;
 • професійний монтаж в стислі терміни.

Також фахівці компанії Алюмікс проводять післяпродажне обслуговування виробів.

Автоматичні ворота - Захисні ролети і решітки - Сонцезахист


Єдина стилістична лінія

Доречний дизайн вкрай важливий. Тому при виготовленні воріт, парканів і хвірток дотримана єдина стилістична лінія. В Одесі ви можете придбати продукцію, яка відповідає вже встановленим оснащення. Досить оформити замовлення в нашій організації.

Виготовлення гаражних воріт за індивідуальними вимогами


Компанія Алюмікс Ваш надійний партнер

Ми створили оптимальні умови для комфортного співпраці:

 • гарантована висока якість продукції;
 • широкий асортимент і можливість вибору оснащення, відповідного побажанням клієнта;
 • контроль бюджету;
 • повна і часткова оплата, розстрочка і кредитування;
 • весь комплекс услуг;
 • товари від виробника;
 • стислі терміни виготовлення.

Компанія Алюмікс - ваш надійний партнер в Одесі і інших містах України. Вибирайте якість разом з нами.


Гаражні - Ролетні - Секційні ворота в Одесі

Закриття отвору повинно бути якісним і доступним. У нашому каталозі легко підібрати гаражні ролетні та секційні ворота в Одесі з доставкою та монтажем.

При виборі типу полотна, враховуйте наявність опалення в приміщенні:

 1. Опалювальний гараж. Така споруда стоїть комплектувати секційними воротами. Вони приваблюють надійністю і підвищеною енергоефективністю. Досить масивне полотно мінімізує тепловтрати.
 2. Холодний гараж. Це відмінна можливість для скорочення витрат. Ролетні ворота практичні, зручні у використанні і коштують недорого.

Обидві конструкції захищають від злому і несанкціонованих проникнень. Також всі типи воріт можна доповнити якісної автоматикою. Це істотно спростить експлуатацію.

Підйомні системи в гараж з надійною автоматикою


Види сендвіч панелей для воріт

Автоматичні розсувні ворота у двір

Традиційні конструкції привертають лояльною вартістю і простотою використання. Щоб зробити відкриття / закриття полотна максимально простим, варто встановити автоматичні розсувні ворота у двір. В Одесі таке оснащення і комплект автоматики до нього можна придбати в Алюмікс. Ми надаємо сучасне обладнання від надійних брендів: Alutech, Комунелло і AN-Motors.

Важливо: автоматика для розпашних вуличних воріт повинна бути надійною. Адже робота техніки передбачає експлуатацію в складних умовах. Тому оригінальні комплекти доповнені захистом від бруду та корозії, посиленими елементами відкриття. Також приводи поміщені в цільні корпусу, що підвищує їх зносостійкість.


Фабричні ворота і огорожі в Одесі

Наша компанія спеціалізується на виробництві якісного обладнання. Також в Алюмікс легко замовити фабричні ворота і огорожі в Одесі. Ми пропонуємо вироби від передових брендів з ЄС, Китаю та Білорусії. З нами ви гарантовано отримаєте високий рівень надійності.

Висока якість, професійне сервісне і гарантійне обслуговування в Одесі

Наша компанія має в своєму розпорядженні власні виробничі потужності, що гарантує високу якість. Професійне сервісне і гарантійне обслуговування в Одесі також проводиться сертифікованими фахівцями Алюмікс.

Супровід обладнання включає такий комплекс робіт:

 • регулярні огляди і діагностика;
 • очищення функціональних вузлів;
 • мастильні роботи;
 • проведення необхідного ремонту;
 • настройка і підключення додаткових функцій.

Комплексний сервіс допомагає продовжити термін служби дорогої техніки.

Професійний монтаж

Гарантія довгої роботи


Великий вибір кольору і фактури

Індивідуальне оформлення воріт


Виставковий офіс в місті Одеса


Зразки воріт


Гаражні та ролетні ворота з автоматикою в Одесі

У нашій компанії можна замовити всі типи обладнання. Крім окремих елементів, у продажу представлені гаражні та ролетні ворота з автоматикою. В Одесі такі комплекти користуються популярністю, завдяки лояльній вартості і високій якості.

Купуючи ворота з автоматикою в Алюмікс, ви оціните такі переваги:

 • вибір оптимальних конструктивних рішень;
 • виготовлення полотна за індивідуальними вимірами з кроком від 5 мм;
 • автоматика від надійних виробників;
 • повна синхронізація і налаштування обладнання;
 • велика кількість стилістичних рішень.

Додатковою перевагою стане вибір матеріалів і лояльні ціни. Адже Алюмікс - компанія-виробник.


Відкатні та розпашні ворота в Одесі

У каталозі представлені якісні рішення. Замовляючи відкатні та розпашні ворота в Одесі в нашій організації, ви можете вибрати з 2-х матеріалів:

 1. Алюміній. Він легкий і надійний. Такі ворота стійкі до корозії під дією вологи і сонячного випромінювання, а також вони залучають довговічністю. Продукцію з алюмінієвого профілю можна доповнити комфортним заповненням з сендвіч-панелей, профлиста, дерев'яних дощок і т. д.
 2. Метал. Зварні ворота доступніші. Такі конструкції досить надійні, і підходять навіть для інтенсивного використання.

Відкатні та розпашні обладнання легко автоматизувати. Так ви зможете управляти полотном віддалено, що підвищує рівень комфорту.

Ціни на відкатні ворота


Розпашні ворота від 10 363 грн

Автоматика для воріт в Одесі

Ми робимо ставку на якість. Тому в компанії Алюмікс доступна надійна автоматика для воріт. В Одесі та інших містах України легко замовити комплект обладнання від провідних брендів:

 1. Alutech. Компанія виробляє техніку по запатентованим технологіям. Тому автоматика проста в установці, підключенні і налаштуванні. Також кожен привід розрахований на високу інтенсивність застосування. Адже корпус добре захищений від пилу і вологи.
 2. AN-Motors. Виробник приваблює постійної модернізацією обладнання, застосуванням інноваційних технологій і лояльними цінами. Якість і надійність комплектуючих також на висоті.
 3. Comunello. Це довговічні і прості в експлуатації пристрою. Для забезпечення надійного захисту від зовнішніх факторів, виробник поміщає приводи в цільні моноблоки з алюмінію. Це підвищує зносостійкість функціональних вузлів.
 4. Marantec. Такі рішення оптимальні для промислових воріт. Приводи розраховані на підвищену інтенсивність використання навіть в складних умовах.

Від якості автоматики залежить довговічність обладнання. Але не забувайте, що важливо вибирати привід з відповідною потужністю Тому враховуйте вагу і площа полотна, а також умови експлуатації.

Alutech, AN-Motors, Comunello, Marantec в Одесі


Промислові та швидкісні ворота

Багато об'єктів вимагають установки потужного устаткування, розрахованого на підвищену інтенсивність застосування. У таких ситуаціях варто вибрати промислові і швидкісні ворота. В Одесі їх можна замовити в нашій компанії.

В каталозі доступні такі типи рішень:

 1. Промислові. Це надійні конструкції з підвищеною зносостійкістю. Вони представлені двома серіями з сендвіч-панелей: Pro Trend і Pro Plus. Такі вироби захищають не тільки від вологи і пилу, а й допомагають утримувати тепло.
 2. Швидкісні. Таке полотно приваблює високою швидкістю руху. Швидкісні рішення оптимальні для приміщень з особливим середовищем, в яких важливо підтримувати необхідні показники. Виділяють 3 типи конструкцій: зовнішні, внутрішні і універсальні.

При виборі промислових і швидкісних воріт, враховуйте параметри приміщення. Так ви купите оптимальне обладнання, відповідне призначенням об'єкта.

Hormann, Alutech


Алюмінієві вікна, двері, балкони, перегородки, стелі

Поєднання стилю і якості більше не викликає складнощів. Адже існують алюмінієві конструкції. Це універсальний метал, що привертає такими особливостями:

 • низька вага - легкі профілі не обтяжують фасад будівель;
 • презентабельний дизайн - алюміній легко піддається фарбуванню і декорування;
 • універсальність - можлива установка зовні і всередині будівель;
 • захист від корозії - алюмінієвий профіль не чутливий до вологи, пилу і прямих сонячних променів;
 • стійкість до перепадів температур - метал не змінює свої параметри як при сильному нагріванні, так і під час заморозків.

Додатковою перевагою стане приємна ціна. Замовити алюмінієві вікна, двері, балкони та стелі в Одесі нескладно. Достатньо зателефонувати менеджерам Алюмікс.

ПРО КОМПАНІЮ Алютех в Одесі


Монтаж фабричних воріт в Одесі

МИ ПРАЦЮЄМО!


Терміни виготовлення воріт

Стандартні - від 7 до 14 днів


Виставкові шоу руми і офіси по Україні

КИЇВ - ХАРКІВ - ОДЕСА - ЛЬВІВ - РІВНЕ

ДНІПРО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК


тел. 067 208 76 99 Безкоштовно з будь-якого міста України

Рекомендуемые товары

Відкатні ворота Prestige 4000 ᚷ 2000 мм

Відкатні ворота серії Prestige - відмінно служать для захисту території від небажаного проникнення і..

69 632 грн.

Панорамні ворота AluTrend 2200 ᚷ 2500 мм

Основна перевага - наявність акрилових прозорих вставок замість стандартних секцій, за рахунок чого ..

60 298 грн.

Наші роботи
Ролетні решітки для магазину «Ельдорадо» м. Херсон

Ролетні решітки для магазину «Ельдорадо» м. Херсон

м. Херсон Детальніше

Ролети для ресторану, м. Харків

Ролети для ресторану, м. Харків

м. Харків Детальніше

Захисні ролети для приватного клієнта, м.Кременчук

Захисні ролети для приватного клієнта, м.Кременчук

м. Кременчук Детальніше

В'їзні розпашні та секційні ворота для приватного будинку, м. Харків

В'їзні розпашні та секційні ворота для приватного будинку, м. Харків

м. Харків Детальніше