Енергія сучасних рішень!

067 208 76 99

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Графік роботи
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб 10:00-15:00
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Онлайн Калькулятор

Антивандальні ворота


Межі приватних володінь існують для забезпечення безпеки майна. Щоб сторонні не потрапили на територію, варто встановити антивандальні ворота. Це надійні і довговічні конструкції, які не тільки обмежують доступ, але і захищають від дій зловмисників.

Купити зламостійкі ворота з доставкою і установкою коштує в Алюмікс. Надійні конструкції убезпечать ваші володіння, запобігши незаконні зазіхання на територію і майно.

Взломостойкие ворота для защиты участка

Такі конструкції відрізняються підвищеною міцністю і поліпшеними експлуатаційними характеристиками Це приховані петлі, захист від подважіванія і інші додатки. Для протекції ділянки використовуються такі типи зломостійких споруд:

 1. Шлагбаум антивандальний. Оптимальне рішення для закритих об'єктів, складських територій та промислового сектора. Обладнання може працювати в пропускному або автоматичному режимі. Сторонні не проїдуть на територію без пропуску, ключа або дозволу вахтера.
 2. Розпашні ворота. Це прості і надійні конструкції, які залучають демократичною вартістю. Таке обладнання обмежує доступ, і може доповнюватися антивандальной фурнітурою і автоматикою.
 3. Відкатні ворота. Це комфортні і функціональні рішення, в яких стулка зсувається в бік при відкритті / закритті. Полотно досить важке, тому змістити його самостійно складно. Такі конструкції зазвичай автоматизують, що підвищує рівень комфорту власників, і покращує рівень захисту від злому.
 4. Секційні ворота. Полотно з сендвіч-панелей масивне і важке. Додаткову безпеку забезпечує захист від подважіванія, що самоблокується редуктор і герметичні з'єднання. Такі ворота не зламати ззовні, навіть застосовуючи спеціальні інструменти.
 5. Зламостійкі ролети. Це посилені конструкції, в яких використовуються алюмінієві профілі, товщиною до 19 мм із захисними напрямними шинами. Автоматизовані ворота доповнюються удосконаленою системою кодування, що виключає перехоплення коду з пульта. Якщо у вас стандартне обладнання без автоматики, його доповнюють блокуванням аварійного відкриття S-NHK. Такі вироби захищають від несанкціонованого доступу.

Важливо: в окрему категорію виділяють пулестойкие (куленепробивні), зламостійкі, пулі зламостійкі, броньовані ворота. Посилені конструкції захищають не тільки від злому, але і від нападів з використанням вогнепальної зброї. Їх можна встановлювати як в гаражі, так і на ділянці, доповнивши відповідною огорожею.

Взломостойкие ворота для захисту гаража

Практично все обладнання, яке встановлюється на в'їзді в приміщення, комплектується базової протекцією від злому. Щоб створити антивандальні гаражні ворота, виробники використовуються різні рішення:

 1. Секційні. Це конструкції з підвищеною міцністю. Вони доповнені герметичними з'єднаннями з конструкцією «гнутий лист». Кожна петля витримує навантаження з тиском до 715 кг. Тому підчепити і зламати окрему секцію практично неможливо. Також ви можете доповнити ворота спеціальними ригельними замками і захистом від подважіванія.
 2. Ролетні. Такі гаражні ворота проти злому залучають посиленою конструкцією з товщиною алюмінієвих панелей до 19 мм. Тому їх практично неможливо зламати або відкрити, використовуючи тиск. Застосовується і цифрова захист. Всі електроприводи для ролет використовують універсальний динамічний код, який кожен раз генерується заново. Це виключає можливість перехоплення сигналу з подальшим відкриттям полотна сторонніми. Додатковою перевагою стане наявність аварійної блокування S-NHK, що забезпечує протекцію від несанкціонованого доступу.

Важливо: вибираючи антивандальні ворота для гаража, враховуйте не лише ціну і рівень захисту, але і інші особливості конструкції. Так ви зможете створити бездоганну протекцію території, що забезпечує високий рівень комфорту під час експлуатації.

Антивандальні рольставні і їх можливості

Встановлюючи ролетні конструкції, варто враховувати їх клас взломостойкості. При цьому він повинен бути не нижче рівня P3. Адже обладнання, з показниками P1 і P2 вважається стандартним, і навіть не вимагає сертифікації. Тому наявність такого класу захисту - лише піар хід.

Важливо: в нашому каталозі представлені антивандальні рольставні від Alutech з протекцією від злому з показником від P3 і вище. Продукція пройшла сертифікацію, що підтверджує рівень взломостойкості, що зафіксовано у відповідній документації. Таке обладнання ефективно захищає від статичних навантажень і впливів інструментом.

Ми пропонує зламостійкі ролети двох типів:

 • Trend;
 • Prestige.

Кожна серія відрізняється своїми перевагами і конструктивними особливостями, і вимагає більш детального розгляду.

Антивандальні рольставні Trend

Це стандартні рішення з базовим рівнем захисту від злому. Вони відрізняються такими конструктивними особливостями:

 1. Посилені алюмінієві ламелі. Їх товщина складає до 19 мм, що підвищує механічну міцність, і запобігає випадкові і навмисні пошкодження.
 2. Якісна алюмінієва стрічка. Товщини в 0,36 мм достатньо, щоб захистити від несанкціонованого доступу і подважіванія.
 3. Стійкість до вітрових навантажень до 3,8 м. Полотно досить міцне, і витримує підвищений тиск.
 4. Динамічний код приводу. Це запобігає ризики, пов'язані з використанням код-граббер. Адже при кожному відкритті / закритті полотна автоматика генерує новий код, що виключає саму можливість перехоплення.
 5. Аварійна блокування S-NHK. Система використовується в ручних приводах, і запобігає відкриття полотна сторонніми.

Багато хто вибирає обладнання цієї серії за демократичну цінову політику. Адже на ворота і антивандальні рольставні на вікна ціна невисока. Вартість залежить від параметрів отвору, наявності приводу і обраного дизайну.

Антивандальні рольставні Prestige

Це поліпшені конструкції преміум-класу. Вони відрізняються підвищеною якістю і поліпшеними експлуатаційними характеристиками. Серед переваг серії, варто виділити такі факти:

 1. Сертифікована взломостойкость. Ворота відповідають класу захисту P3, що підтверджено документами. Це вже професійний рівень протекції.
 2. Стійкість до деформацій. Виробник використовує підсилювач короба SPS300. Це забезпечує механічну жорсткість обладнання.
 3. Підвищена міцність. Антивандальні рулонні ворота Алютех комплектуються посиленою алюмінієвою стрічкою, товщиною в 0,49 мм. Це захищає від механічних пошкоджень та несанкціонованого доступу.
 4. Стійкість до вітрових навантажень. Полотно витримує пориви до 7 м, що вказує на підвищену міцність. Відкрити ворота, використовуючи тиск, не вийде.
 5. Посилені напрямні шини. Елементи доповнені вітровими зачепами, що лише підвищує міцність конструкції, і запобігає деформації.
 6. Динамічний код електроприводу. Система кожен раз автоматично генерує новий сигнал відкриття. Тому у зловмисників не вийде перехопити, скопіювати і використовувати старий код.
 7. Система аварійної блокування S-NHK. Вона убезпечить від подважіванія і несанкціонованого розкриття полотна.
 8. Чутливий край. При появі перешкоди на шляху полотна, система автоматично зупиняє його рух. Це захистить ваших близьких, вихованців і майно від пошкоджень.
 9. Система аварійного відкриття. Ця опція актуальна при відключенні електрики. Якщо ви залишилися в гаражі, а електроживлення відсутнє, відкрити ворота можна і вручну, використовуючи спеціальний ключ.

Також ви можете посилити рівень захисту від злому, встановивши замок ригеля. Цей елемент стане додатковим бар'єром на шляху у зловмисників.

Різноманітність кольорів

Ми не обмежуємо клієнтів стандартними відтінками і базовими рішеннями. Навіть встановлюючи антивандальний шлагбаум, ви зможете вибрати оптимальний дизайн і колірне рішення.

При замовленні воріт, ви самі визначаєте колір:

 • базові відтінки з палітри RAL - їх пропонує виробник, і вартість обладнання при використанні таких кольорів не підвищується;
 • інші кольори - розширена колірна гамма завжди доступна клієнтам;
 • нестандартні і авторські рішення - ми пропонуємо нанесення зображень і 3D друк.

Важливо: при замовленні ролетів, ви можете комбінувати кольори. Так, полотно можна виконати в одному відтінку, а короб забарвити в інший. Це дозволяє розробляти індивідуальний стиль, підкреслюючи власну оригінальність. Залишилося лише вибрати оптимальний відтінок, і купити авторські ворота або рольставні.

Не забуваємо і про захист покриття. Для протекції від корозії і вигорання, ми використовуємо інноваційне покриття ПУР-ПА. Тому ворота завжди виглядають, як нові.

Створити свій унікальний дизайн

Купуючи зламостійкі гаражні ворота, ви не обмежені вибором кольору полотна. Ми дозволяємо керувати всіма дизайнерськими аспектами:

 1. Відтінок. Вибирайте з базовою і розширеної палітри RAL.
 2. 3D друк. Можливо нанесення будь-якого зображення на полотно. Але така опція доступна лише в деяких серіях воріт.
 3. Текстура. Доступні гладкі і фактурні рішення.
 4. Імітація дерева. Таке полотно виглядає ефектно і респектабельно.

Вибирайте і конструктивні особливості воріт. Ви можете доповнити полотно оглядовими і вентиляційними елементами, хвірткою, вікном та іншими деталями.

Автоматичні розсувні ворота з профнастилу

Якщо ви в пошуку бюджетних рішень, варто вибрати традиційні конструкції. Окрім привабливої ціни, таке обладнання відрізняється наступними особливостями:

 1. Простота експлуатації. Автоматика дозволяє управляти стулками дистанційно.
 2. Захист від злому. Ми пропонуємо антивандальні та зламостійкі гаражні ворота. Навіть при відключенні електроенергії сторонні не можуть відкрити стулки без спеціального ключа.
 3. Міцність. Профлист витримує підвищені механічні навантаження і пориви вітру. Додатковою перевагою стане наявність захисту від провисання полотна.
 4. Безпека. Профнастил проходить ретельну обробку, тому гострі краї і елементи відсутні.
 5. Захист від іржі. Стійкість до корозії забезпечує оцинковка і нанесення додаткового полімерного покриття ПУР-ПА.
 6. Якісні петлі. Вони захищені від попадання пилу і піску, що продовжує термін служби обладнання. Додатковою перевагою стане тихий рух полотна при відкритті / закритті.

Важливо: при установці автоматичних розпашних воріт не забувайте, що автоматизації підлягає кожна стулка. Також враховуйте параметри в'їзду. Якщо він занадто вузький, підключити електропривод до полотна не вийде. Проїзд повинен бути на 1,5 м ширше вашого авто. Якщо цей показник зменшений, варто розглянути секційні або ролетні рішення.

Антивандальні ворота, ролети і шлагбауми від компанії Alumix Україна

Ми спеціалізуємося на виготовленні, монтажі і сервісі обладнання від популярних брендів. Для цього наша компанія має в своєму розпорядженні власні виробничі потужності, що дозволяє знижувати ціну готової продукції, і прискорювати терміни реалізації проектів.

Вирішивши купити антивандальні ворота в Алюмікс, ви отримуєте ряд переваг:

 • своєчасна доставка по Україні, включно з Києвом, Дніпро, Івано-Франківськ, Львів, Харків, Одесу та Рівному;
 • комфортна система розрахунків з можливістю внесення передоплати, оплати частинами, а також з оформленням кредиту або розстрочки;
 • демократична вартість - на ворота, ролети і антивандальний шлагбаум ціна залишається доступною;
 • комплексний підхід до виконання замовлень, що включає виготовлення, транспортування, монтаж і подальший сервіс.

Хочете купити антивандальні ворота? Телефонуйте або заповнюйте форму зворотного зв'язку. Вибирайте надійне обладнання з гарантією разом з нами.

КИЇВ - ХАРКІВ - ОДЕСА - ЛЬВІВ - РІВНЕ - ДНІПРО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Рекомендуемые товары

Секційні гаражні ворота Alutech Trend 2500 ᚷ 2000 мм

Секційні гаражні ворота торгової марки Alutech, серії Trend - це гарна якість, високий рівень захист..

21 386 грн.

Ролетні ворота Alutech 1500 ᚷ 2000 мм

Ролетні ворота виробляються з якісних алюмінієвих сплавів, вони мають стійкість до деформацій, а так..

17 434 грн.

Онлайн Калькулятор
Деякі наші роботи
Підприємство «Інтеркорн Корн Просесcінг Індастрі» м. Дніпро

Підприємство «Інтеркорн Корн Просесcінг Індастрі» м. Дніпро

м. Дніпро Детальніше

Ролети для комерційних приміщень на першому поверсі багатоквартирного будинку, Львівська область

Ролети для комерційних приміщень на першому поверсі багатоквартирного будинку, Львівська область

Львівська область Детальніше

Комплексне рішення для приватного клієнта м. Ужгород

Комплексне рішення для приватного клієнта м. Ужгород

Закарпатська область, м. Ужгород Детальніше

Відкатні ворота з автоматикою та хвіртка для приватного клієнта

Відкатні ворота з автоматикою та хвіртка для приватного клієнта

Київська область, село Старі Петрівці Детальніше