Енергія сучасних рішень!

067 208 76 99

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Графік роботи
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб 10:00-15:00
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Онлайн Калькулятор

Ворота з дистанційним керуванням


Автоматика підвищує зручність під час експлуатації. Тому варто вибрати гаражні ворота з електроприводом, що дозволяють управляти полотном дистанційно. Такий метод автоматизації забезпечує комфорт, адже запускати рух стулки можна віддалено, не залишаючи автомобіля.

Купити автоматичні ворота з дистанційним управлінням варто в Alumix. Ми надаємо широкий вибір обладнання від провідних виробників: Alutech, Comunello, Marantec і AN-Motors. Така автоматика буде радувати продуктивної і безперебійною роботою.

Як вибрати блок дистанційного керування воротами

Устаткування з пультом управління забезпечує максимальний комфорт. Тому таку автоматику все частіше встановлюють в гаражах і на ділянках. Стандартний комплект техніки складається з таких елементів:

 1. Електропривод. У ньому встановлений блок дистанційного керування воротами і радіоприймач.
 2. Пульт. Більшість виробників пропонують комплекти з двома аксесуарами. Найчастіше в комплектацію включені 4-канальний брелоки, що дозволяє управляти відразу декількома пристроями: ворота, жалюзі, хвіртка і т. Д. При бажанні ви завжди можете придбати додаткові пульти, з урахуванням кількості користувачів.
 3. Монтажний комплект. Це кріпильні елементи, необхідні для установки автоматики. Але багато брендів не включають в нього спеціальну рейку. Уточнюйте цей нюанс при покупці, і якщо елемент відсутній, замовте його окремо.

Важливо: ви можете придбати автоматичні ворота з комплектом автоматики і автоматизувати вже встановлене полотно. Для цього слід коректно вибрати комплект автоматики. Враховуйте не тільки бренд і ціну обладнання. Ми рекомендуємо звертати увагу на такі аспекти:

 1. Тип полотна. Це можуть бути секційні, відкатні, розпашні або ролетні ворота гаражні з електроприводом. Від типу полотна залежить і серія обладнання для автоматизації.
 2. Вага та розмір стулки. Всі приводи розраховані на підйом полотна з певною масою і площею. Виробник вказує цю інформацію, також відомості можна отримати у наших менеджерів.
 3. Комплектація. Важливо, щоб на додаток до приводу поставлявся пульт ДУ для воріт і монтажні комплектуючі. Якщо брелок не включений в комплектацію, але автоматика передбачає дистанційне керування, варто замовити його окремо. Також ви можете вибрати обладнання зі стаціонарним блоком управління, електронним замком та іншими аксесуарами.
 4. Робоча частота радіохвилі. Цей аспект важливо знати, якщо ви плануєте докупити ще 1-2 пульта.
 5. Рівень захисту від код-граббер. Оптимально, щоб автоматика працювала на плаваючою частоті і / або генерувала динамічний код.
 6. Робоча напруга. Ролети комплектуються автоматикою, яка працює від мережі 220 В. Але воротні системи вимагають робочої напруги в 12-24В.

Враховуйте ці нюанси, і ви зробите правильний вибір. Також не забувайте, що популярні виробники розробили обладнання для кожного типу воріт: гаражні секційні, ролетні, відкатні та розпашні. Тому варто вибирати коректну серію техніки.

Гаражні ворота з дистанційним управлінням

Це досить легкі конструкції, частіше з секційного полотна. Виробники пропонують автоматизувати елітні гаражні двері і ворота такими лінійками обладнання:

 1. Alutech Levigato. Це стильна автоматика з вбудованою світлодіодним стрічкою. Виробник подбав про захист приводу, помістивши його в міцний корпус із захистом від пилу і вологи. Не забули і про перепадах напруги. Тому робоча частота автоматики складає 160-270В. Електропривод дозволяє управляти дворовим освітленням і відрізняється простими налаштуваннями параметрів. В комплекті 2 4-канальний пульта. При цьому ціна на електро гаражні ворота, а точніше, на комплект автоматики Levigato, становить від 3 341 грн.
 2. AN-Motors ASG. Автоматика створена для автоматизації воріт, з площею до 30 м2. В комплекті 2 пульта і рейка для установки. Привід поміщений в надійний корпус з підвищеним рівнем захисту від зовнішніх факторів. Додатковою перевагою стане лаконічний дизайн і лояльна ціна від 3 840 грн.
 3. Comunello Rampart. Це розумна автоматика з простим керуванням і функцією настройки 1 кнопкою. Система багатофункціональна і ви можете скористатися розширеними настройками параметрів руху полотна. Такі гаражні ворота з дистанційним управлінням безпечні, адже привід доповнений системою виявлення перешкод. Додатковим бонусом стане стильний дизайн і наявність світлодіодної стрічки.
 4. Marantec Comfort. Привід укладений в стильному захисному блоці, що забезпечує протекцію від пилу і вологи. Серія використовується для автоматизації секційних гаражних воріт. У комплекті поставки 1 пульт дистанційного керування.

Важливо: автоматизації підлягають і промислові ворота з секційним полотном. Але для цього варто вибирати профільну автоматику з серій ASI від АН-Моторс, Targo від Alutech і STAC від Marantec.

Розпашні ворота з дистанційним управлінням

Такі конструкції зазвичай комплектуються двома стулками. При цьому кожну з них слід автоматизувати окремо, адже навіть самий потужний привід не витримує подвійне навантаження. Виробники автоматики на ворота гаражні на пульті пропонують комплекти з 2-ма приводами з таких серій:

 1. AN-Motors ASW. Устаткування підходить для установки в гаражі і на ділянці, так як приводи стійкі до перепадів температур. Автоматика доповнена функцією автозакритія.
 2. Alutech Ambio. Привід поміщений в корпус з класом захисту від вологи IP54. Це убезпечить від опадів, що дозволяє підключати гаражні та в'їзні ворота з дистанційним управлінням. Автоматика універсальна, і відкриття стулок може проводитися в обидві сторони: всередину і назовні.
 3. Alutech Scopio. Устаткування привертає міцною конструкцією і надійним захистом приводу. Ціна комплекту автоматики складає від 11 574 грн.
 4. Comunello ABACUS. Електропривод укладений в алюмінієвий корпус, що підвищує його довговічність. Виробник використовує металеві комплектуючі, збільшуючи зносостійкість техніки. У базовий комплект постачання включений пульт дистанційного керування воротами (2 шт.) І 2 ключа розблокування.

Автоматика для розпашних воріт дозволяє автоматизувати стулки практично будь-якого розміру. Виробники поміщають приводи в міцний корпус з герметичними сполуками. Це забезпечує захист від зовнішніх факторів, тому таке оснащення можна встановлювати не тільки в гаражі, а й на вулиці.

Відкатні ворота на пульті дистанційного керування

Конструкції доповнюються 1 стулкою, яка зсувається в бік. Тому автоматика на відкатні ворота на пульті повинна бути досить потужною і стійкою до зносу. Виробники пропонують такий спектр рішень:

 1. AN-Motors ASL. Електропривод поміщений в ударостойкий металевий корпус, і захищений від опадів. Це потужне обладнання з простими налаштуваннями. У базовий комплект включений пульт відкривання воріт (2 шт.), Радіоприймач і привід з вбудованим блоком управління.
 2. Alutech ROTO. Серія розроблена для відкатних воріт з інтенсивністю 25%. Привід комплектується самоблокується редуктором, електромеханічними кінцевими вимикачами і електронним модулем керування з вмонтованою радіоплатой.
 3. Comunello FORT. Потужний електропривод з посиленим захистом від зовнішніх факторів укладений в литий блок з алюмінію. З такою автоматикою відкатні пультові ворота будуть радувати безшумною роботою і точної зупинкою полотна.

Сучасні електроприводи доповнюються механізмом аварійного розблокування при відсутності електрики. Це забезпечує доступ на територію навіть при відключенні електроенергії.

Ролетні ворота з дистанційним управлінням

Вбудована автоматика для рулонних систем встановлюється відразу, до закріплення обладнання в гаражі. Це пов'язано з монтажем електроприводу безпосередньо в коробі. Установка автоматики вже після старту експлуатації ролетних воріт можлива, але проблематична. Тому про комфорт варто подумати заздалегідь.

Ми пропонуємо приводи для ролетних воріт від таких виробників:

 1. Алютех. Це якісне обладнання з надійним захистом від опадів і зовнішніх чинників. Електроприводи Alutech забезпечують безперебійну роботу роллетного полотна. У комплекті передбачений пульт дистанційного керування для воріт.
 2. Somfy. Виробник постійно розробляє і впроваджує інновації. Оригінальні приводи можуть працювати в нестандартних умовах використання: при підвищених і знижених температурах. Тому короб можна розміщувати на вулиці.
 3. Nero Electronics. Устаткування сумісно з іншими системами автоматизації, що зручно. Оригінальні приводи можна підключати не тільки до воріт, але і для жалюзі, ролетів і т. д.
 4. SIMU. Потужні електроприводи розроблені для автоматизації ролетних воріт зі збільшеним вагою: понад 180 кг.

Важливо: автоматика включає сам привід і панель управління. Якщо ви хочете запускати полотно віддалено, варто дозаказать блок дистанційного керування воротами і пульти дистанційного керування. У більшості брендів - це додаткова опція.

Пульти ДУ для воріт: види і відмінності

Класифікація обладнання досить проста. Пульти відрізняються за кількістю каналів. Чим їх більше, тим більшою кількістю пристроїв можна керувати за 1 брелока. Так, одноканальними пультами можна задавати команди тільки 1 пристрою. 3-4-канальний куль на ворота - універсальний інструмент. Адже з нього можна автоматизувати в'їзд у двір і в гараж, ролети на вікнах і хвіртку. Тому вибір робіть з урахуванням кількості техніки, якої будете керувати дистанційно.

Також пульт на автоматичні ворота може відрізнятися за типом кодування:

 1. Фіксований код. Сигнал для управління воротами є статичною, і може дублюватися на інші пристрої. Недолік такого кодування - низький рівень захисту від перехоплення, копіювання коду і подальшого злому.
 2. Динамічний код. Такий пульт відкриття воріт автоматично генерує новий сигнал при кожному запуску руху стулок. Це захищає від злому, і не дозволяє перехопити сигнал код-граббер.

Висновок: вибирайте автоматику з динамічним кодом. Так ви будете впевнені в безпеці майна.

Резервні кошти управління для воріт на пульті

Невеликий розмір брелока призводить до ряду проблем. Пульт легко забути або втратити, тому автоматичні гаражні ворота Alutech, як і обладнання від інших брендів, варто доповнити резервними засобами управління:

 1. Панель управління з кнопками. Пристрій дозволяє відкрити ворота шляхом введення коду безпеки.
 2. Замок. Відкриття воріт проводиться, коли ви вставили ключ.
 3. Зовнішня система розблокування зі шнуром. Це засіб управління допоможе при відсутності електроенергії. Адже пульт дистанційного керування для воріт не зможе запустити знеструмленому полотно, так як спрацьовує блокування. Зовнішній разблокіратором зі шнуром перемикає автоматику в звичайний режим, і дозволяє відкрити проїзд зовні.

Важливо: ви можете вибрати нестандартну систему резервного управління. Це може бути дзвінок з домофоном, замок з відбитком пальця або QR-кодом. Але краще вибирати стандартні системи. Таке обладнання відрізняється лояльною вартістю і безперебійною роботою.

Купити автоматичні ворота з дистанційним управлінням від компанії Alumix Україна

У нашому каталозі доступна продукція від надійних брендів: Alutech, Marantec, AN-Motors, Comunello і т. Д. Ви можете придбати ворота на пульті з вбудованою автоматикою або ж замовити обладнання по-окремо. Співпрацюючи з Алюмікс, ви отримуєте такі переваги:

 • можливість розділити суму на кілька платежів, оформивши кредит, розстрочку або оплату частинами;
 • доставка по Україні, включаючи Рівне, Івано-Франківськ, Київ, Харків, Дніпро, Львів і Одесу;
 • професійні консультації та допомогу у виборі обладнання;
 • монтаж, підключення, настройка і подальше обслуговування автоматичних воріт.

Хочете дізнатися точну вартість комплекту обладнання? Телефонуйте або заповнюйте форму зворотного зв'язку. Наші менеджери безкоштовно розрахують ціну автоматичних воріт з урахуванням ваших побажань і доступного бюджету.

КИЇВ - ХАРКІВ - ОДЕСА - ЛЬВІВ - РІВНЕ - ДНІПРО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Рекомендуемые товары

Секційні гаражні ворота Alutech Trend 2500 ᚷ 2000 мм

Секційні гаражні ворота торгової марки Alutech, серії Trend - це гарна якість, високий рівень захист..

21 386 грн.

Секційні гаражні ворота Alutech Prestige 2500 ᚷ 2000 мм

Секційні гаражні ворота торгової марки Alutech, серії Prestige - це збереження тепла на рівні стіни ..

28 079 грн.

Онлайн Калькулятор
Деякі наші роботи
Підприємство «Інтеркорн Корн Просесcінг Індастрі» м. Дніпро

Підприємство «Інтеркорн Корн Просесcінг Індастрі» м. Дніпро

м. Дніпро Детальніше

Ролети для комерційних приміщень на першому поверсі багатоквартирного будинку, Львівська область

Ролети для комерційних приміщень на першому поверсі багатоквартирного будинку, Львівська область

Львівська область Детальніше

Комплексне рішення для приватного клієнта м. Ужгород

Комплексне рішення для приватного клієнта м. Ужгород

Закарпатська область, м. Ужгород Детальніше

Відкатні ворота з автоматикою та хвіртка для приватного клієнта

Відкатні ворота з автоматикою та хвіртка для приватного клієнта

Київська область, село Старі Петрівці Детальніше