Енергія сучасних рішень!

067 208 76 99

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Графік роботи
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб 10:00-15:00
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Онлайн Калькулятор

Промислові ворота Alutech серій PROTrend і PROPlus: відмінності і факти

Захист в'їзду актуальна не тільки для приватних володінь, а й для великих підприємств. З огляду на високу інтенсивність використання, власники об'єктів з промсектора вибирають промислові ворота Alutech. Це надійне і довговічне устаткування, створене для експлуатації на фабриках, заводах, автобазах, в складських і логістичних центрах, і в подібних приміщеннях.

Білоруський бренд пропонує клієнтам 2 лінійки промислових воріт: PROTrend і PROPlus. Обидві серії розраховані на інтенсивну і тривалу експлуатацію. Але яке полотно вибрати, з урахуванням специфіки вашого бізнесу? Про цього поговоримо більш детально.


Призначення і особливості промислових воріт

Це особлива група конструкцій, створених з довговічних і практичних матеріалів. При виготовленні промислових воріт Алютех використовується посилене секційне полотно з сендвіч-панелей. Товщина матеріалу залежить від серії:

 • PROTrend — 40 мм;
 • PROPlus — 45 мм.

Такі показники можна порівняти з повноцінною цегляною кладкою. Цього достатньо для забезпечення оптимальної теплоізоляції і для мінімізації тепловтрат при будь-яких погодних умовах.

Сучасні секційні ворота з сендвіч-панелей відрізняються такими особливостями:

 1. Проста установка в підготовлений отвір. Монтаж може проводитися декількома методами, з урахуванням особливостей приміщення: наявність повітропроводів, підйомників, електрощитів.
 2. Стійкість до несприятливих кліматичних умов. На довговічність і функціональність полотна впливають такі аспекти: сильні заморозки, солоний приморське повітря, підвищена вологість, вплив хімікатів. Якщо на вашому об'єкті присутні негативні чинники, варто замовити додатковий захист від корозії.
 3. Підвищена інтенсивність експлуатації (45% +). Промислові ворота комплектуються посиленими пружинами. Такий механізм розрахований мінімум на 25 000 повних циклів.

Обидві серії промислових воріт від Алютех розроблені для експлуатації з підвищеною інтенсивністю, і підходять для застосування в складних умовах.

Міцні і безпечні промислові ворота PROTrend і PROPlus

У Алютех використовують надійні механізми і поліпшені конструктивні рішення, багато з яких запатентовані брендом. Особливу увагу виробник приділяє безпеці рішень, забезпечуючи обладнання такими можливостями:

 • захист від порізів і зачепів;
 • автоматичне блокування, що запобігає неконтрольований рух і падіння полотна;
 • проста установка додаткових елементів безпеки.

У Alutech подбали і про підвищеної надійності механізмів. На заводах впроваджена багаторівнева система контролю якості. Також проводиться ретельний відбір матеріалів для функціональних вузлів і комплектуючих. Для промислового сектора виробник використовує такі конструктивні рішення:

 1. Підвищений захист від корозії. Лицьова сторона панелей покрита особливим поліуретановим складом, модифікованим частинками поліаміду. Також сталева поверхня захищена шаром оцинковки (16 мкм) і 2 прошарками лакофарбових матеріалів (23-25 мм). Таке покриття убезпечить від перепадів температур, підвищеної вологості, впливу хімічних речовин і абразивних миючих засобів.
 2. Стійкість до подряпин. Поліуретанові напилення захищає від механічних впливів.
 3. Герметичність. Холодне повітря не проникне крізь сендвіч-панелі, так як контур сталевих пластин замкнутий, і листи з'єднуються в «замок». Додатковий захист від протягів забезпечує щільне прилягання полотна до отвору і застосування двулепесткових ущільнювачів.
 4. Енергоефективність. Посилені сендвіч-панелі і еластичні ущільнювачі з EPDM, розташовані по периметру стулки, мінімізують втрати тепла. Додаткову теплоізоляцію створює наявність замкнутого контуру листів стали обрамляють заповнення зі спіненого пінополіуретану.

Факт: за рівнем теплоізоляції промислові ворота Алютех порівнянні з цегляною стіною. Таке обладнання забезпечує надійний захист.

Технічні характеристики промислових воріт серій PROTrend і PROPlus

Обладнання розраховане на підвищену інтенсивність застосування. Стандартна конструкція промислових воріт включає такі елементи:

 • сендвіч панелі;
 • механізм підйому;
 • напрямні;
 • автоматика і інші системи управління.

Виробник передбачив можливість установки полотна в приміщеннях і отворах з різними характеристиками. Тому ворота можна закріплювати 10-ю методами, з урахуванням параметрів точки монтажу. Конструкція стане оптимальним рішенням для об'єктів з високими стелями, вариабельной висотою стін, нерівностями, нахилом даху і з наявністю низької перемички.

Важливо: максимальні розміри полотна складають 7х6 м (ProTrend) і 8х7 м (ProPlus). Настільки масивні конструкції вимагають посилення. Якщо ширина стулки перевищує 5м, вал комплектується з'єднувальною муфтою. Це забезпечує рівномірний натяг тросів при монтажі за допомогою повертання елементів вала.

Розширені можливості промислових воріт з шириною від 5000 мм

Масивні ворота від Alutech вимагають надійних рішень. Адже важливо виключити перекіс великий стулки під час відкриття / закриття полотна. Тому в серії ProPlus реалізована 2-вальна система. Вона працює за таким принципом:

 • ланцюг з системою натяг запускає синхронне обертання валів;
 • торсіонні пружини комплектуються посиленими храповими муфтами, що захищають від падіння стулки;
 • особлива форма проміжних петель («гнутий лист»), розрахованих на навантаження на розтягнення до 715 кг, що запобігає провисання і перекіс полотна, і підвищує герметичність;
 • підвищена жорсткість воріт, завдяки широким боковим накладок і дуплексним роликовим кронштейнів;
 • надійні торсіонні пружини, розраховані на 25 000 повних циклів, з можливістю замовити обладнання з ресурсом до 100 0000 відкриттів / закривань.

Важливо: в серії ProPlus реалізований 4-ий клас стійкості до поривів вітру, що відповідає стандарту EN 12424. Полотно розраховане на пориви до 120 км / ч.

Додаткові можливості промислових воріт Алютех

Стандартного функціоналу і конструктивних елементів не завжди достатньо. Тому ви можете доповнити промислові ворота Alutech такими опціями:

 • панорамні секції і вікна, що дозволяють використовувати природне освітлення з вулиці;
 • вбудована хвіртка, яка б знизила навантаження на механізм;
 • бічні двері з герметизацією у вигляді ущільнювачів по всьому периметру;
 • двухвальная система для широких воріт (від 5 м) і обладнання з інтенсивністю застосування понад 60%;
 • додаткова антикорозійний захист для тросів, сталевих елементів, направляючих та роликів;
 • протекція від злому і піддомкрачування;
 • вбудований замок ригеля;
 • автоматика;
 • допоміжні елементи безпеки (фотоелементи, сигнальні лампи, освітлення і т. д.).

Важливо: в якості додаткової опції ви можете вибрати оригінальний дизайн панелей. Це текстури S-гофр і мікрохвиля. Крім стандартних 10 відтінків, доступні і інші кольори палітри RAL.

Чим відрізняються серії PROTrend і PROPlus

Сфера застосування промислових воріт досить широка: від підприємств і складських центрів до авіабаз і залізничних депо. Щоб ви змогли вибрати оптимальну серію, ми представили відмінні характеристики промислових воріт в таблиці.

серія воріт товщина сендвіч-панелей матеріал кріпильних елементів максимальні розміри полотна антикорозійний пакет двухвальна система
protrend 40 мм оцинкована сталь 7х6 м немає немає
proplus 45 мм нержавіюча сталь 8х7 м так так

КИЇВ - ХАРКІВ - ОДЕСА - ЛЬВІВ - РІВНЕ - ДНІПРО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Рекомендуемые товары

Алютех промислові ворота Alutech ProPlus 3000 ᚷ 3000 мм

Проміжні петлі і роликові кронштейни з нержавіючої сталі мають високу стійкість до корозії, що дозво..

44 844 грн.

Промислові ворота Alutech ProTrend 3000 ᚷ 3000 мм

ProTrend - ворота за привабливими цінами, розроблені спеціально для інтенсивної експлуатації на пром..

35 537 грн.

Промислові ворота Alutech ProTrend 2500 ᚷ 3000 мм

ProTrend - ворота за привабливими цінами, розроблені спеціально для інтенсивної експлуатації на пром..

32 095 грн.

Онлайн Калькулятор
Деякі наші роботи
Підприємство «Інтеркорн Корн Просесcінг Індастрі» м. Дніпро

Підприємство «Інтеркорн Корн Просесcінг Індастрі» м. Дніпро

м. Дніпро Детальніше

Ролети для комерційних приміщень на першому поверсі багатоквартирного будинку, Львівська область

Ролети для комерційних приміщень на першому поверсі багатоквартирного будинку, Львівська область

Львівська область Детальніше

Комплексне рішення для приватного клієнта м. Ужгород

Комплексне рішення для приватного клієнта м. Ужгород

Закарпатська область, м. Ужгород Детальніше

Відкатні ворота з автоматикою та хвіртка для приватного клієнта

Відкатні ворота з автоматикою та хвіртка для приватного клієнта

Київська область, село Старі Петрівці Детальніше