Енергія сучасних рішень!

067 208 76 99

Безкоштовно з будь-якого номеру по Україні

Графік роботи
Пн-Пт 9:00-18:00
Сб 10:00-15:00
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Прорахунок проекту
Виклик Замірника
Онлайн Калькулятор

Зимові сади з алюмінієвого профілю

Світлопрозорі конструкції з алюмінієвого профілю або зимові сади створені для цінителів розміреного релаксації. Такі споруди привертають нестандартним дизайном і можливістю насолоджуватися красою живих рослин при будь-яких обставинах.

Купити окремо стоїть або вбудований зимовий сад варто в Алюмікс. Ви можете замовити повноцінну додаткову споруду і окремі елементи конструкції:

 1. скляний дах зробить інтер'єр зимового саду більш вишуканим і реалістичним;
 2. фасад зі скла, для створення відкритих розсувних систем з хорошим видом і виходом у двір;
 3. додаткові вікна, вбудовані в дах і стіни, завдяки яким ваша оранжерея під ключ буде отримувати свіже повітря;
 4. розсувні і стандартні двері.

У комплексі ці елементи дозволяють звести зимовий сад з склопакетів з обраної площею і конфігурацією. Вам залишається лише створити оптимальний інтер'єр в новій споруді.


Які бувають зимові сади по типу

Класифікація таких споруд залежить від їх розташування та призначення. Залежно від інтеграції з будинком, алюмінієві зимові сади бувають 3-х типів:

 1. Окремо стоять. Це незалежні споруди, зведені на відстані від основних об'єктів на ділянці. Такі зимові сади і оранжереї можуть виконувати функцію теплиці або ж стати стильним доповненням ландшафту.
 2. Прибудовані до будинку. Ефектно виглядає зимовий сад на веранді або терасі. Для квартир актуальні рішення на балконах і лоджіях. При цьому елементи скління не проникають в житлову частину об'єкта, розділяючи простір.
 3. Інтегровані в будинок. Якщо ви вибрали такий зимовий сад, скління даху і стін буде плавно переходити в житлову кімнату. Конструкція може стати частиною вітальні або ж дозволить створити затишну спальню-пентхаус.

Залежно від призначення, зимові сади з алюмінієвого профілю бувають ще 4-х типів:

 • оранжерея;
 • теплиця;
 • засклена лоджія, веранда або балкон;
 • панорамний дах або пентхаус.

Також існує класифікація за типом скління зимових садів:

 1. Буферне. Це нежитлове і неопалюване приміщення, тому використовуються холодні склопакети. Вони підходять для облаштування балконів, тамбурів, лоджій. У зимову пору ці ділянки практично не використовуються.
 2. Верандние. Застосовується більш якісне скління зимового саду, що дозволяє вирощувати рослини і перетворювати прибудову до житлового приміщення в теплу пору року. Але при заморозках об'єкти також практично не експлуатуються.
 3. Житлове або зона релаксації. Такий проект зимового саду передбачає установку теплого скління з високим рівнем енергоефективності. Рішення оптимально для житлових опалювальних приміщень і прибудов до них.
 4. Оранжерея. На відміну від перерахованих вище конструкцій, будівництво зимового саду цього типу проводиться окремо від основної будівлі. Це нежитлові і частково опалювальні конструкції, призначені для вирощування екзотичних рослин, чутливих до перепадів температур. Оранжереї часто комплектуються обігрівом, системами кондиціонування і примусової вентиляції.

Сучасний зимовий сад в будинку стане яскравим акцентом в інтер'єрі і на ділянці. Це приміщення створено для прийому гостей і відпочинку в компанії сім'ї. Його можна використовувати для вирощування рослин, зонування простору і з метою створення місць для розваг.


Примыкающие к дому

Це опалювальні і холодні приміщення, прибудовані до основної будівлі. Такий алюмінієвий зимовий сад - повноцінне продовження інтер'єру. Варто уважно вибирати скління, адже примикають споруди можуть виконувати функцію кімнати для відпочинку, кабінету, веранди або буферної зони.

Облаштовуючи зимовий сад на терасі, варто враховувати орієнтацію по сторонах світу:

 1. Південь. Приміщення потребують примусової вентиляції і установки сонцезахисного обладнання. З таким розташуванням, у вас вийде тепла веранда, зимовий сад або оранжерея.
 2. Північ. Конструкція буде погано накопичувати сонячну енергію. Тому тут краще облаштовувати сезонну зону відпочинку або буферний ділянку (балкон, тамбур, лоджію).
 3. Захід. Високий рівень накопичення сонячної енергії дозволяє створювати зимовий сад з басейном, а також робити споруду частиною кабінету або вітальні. Важливо встановити додаткові сонцезахисні конструкції.
 4. Схід. Така орієнтація дозволяє облаштовувати комфортабельні приміщення з помірним обігріванням. Тому ви не обмежені у виборі призначення. Якщо це приватний будинок, сміливо створюйте оранжерею або зону відпочинку. Якщо ви проектуєте зимовий сад в школі чи дитячому садку, східна орієнтація буде оптимальним рішенням. Таке розташування підходить для облаштування теплиці, спортзалу або прибудови до кабінету біології.

Як бачите, виготовлення і монтаж зимових садів вимагають уваги до деталей. Важливо враховувати не тільки призначення конструкції, але і орієнтацію прибудови по сторонах світу.


Оранжереї

Установка окремо розташованих споруд передбачає ретельне проектування. Сучасний зимовий сад оранжерея буває 2-х типів:

 1. Опалювальний. Це зимова оранжерея, що дозволяє вирощувати екзотичні рослини. У таких приміщеннях створюється стабільний мікроклімат з певним температурним режимом і постійним рівнем вологості.
 2. Частково опалювальний. Така оранжерея в приватному будинку підходить для рослин, чутливих до заморозків, і для облаштування теплиць. Опалення включається сезонно, у міру необхідності. Також можливе створення рішень, в яких обігріваються лише окремі ділянки.

Вибравши виготовлення зимових садів для оранжерей, враховуйте якість склопакетів і надійність конструкції. Важливо мінімізувати контакт з навколишнім середовищем. Нерідко такі споруди вимагають додаткової вентиляції і захисту від сонця.


Теплиці

Це більш бюджетний аналог повноцінних оранжерей. Конструкція полегшена, що дозволяє встановлювати такий зимовий сад на дачі. Теплицю використовують для сезонного вирощування рослин з метою захисту від пізніх заморозків і шкідників.

Важливо: зимовий сад в приватному будинку такої конфігурації багатофункціональний. Крім створення теплиці, ви можете використовувати конструкцію для накриття басейну в зимовий період, що недорого і зручно.

Для підвищення светопропускной здатності, нерідко використовують зимовий сад з полікарбонату для теплиць. Цей матеріал можна вибрати замість стекол, адже він міцний і легкий. Але наскільки таке рішення раціонально? Адже полікарбонат більше підходить для сезонних конструкцій. Якщо ж теплиця встановлюється на постійній основі, краще встановити стандартне скління.


Лоджії, балкони

У квартирах не так багато простору для релаксації. Тому багато переобладнують лоджію або балкон в зимовий сад. Параметри і призначення готового споруди залежить від типу скління:

 • тепле - допомагає створити опалювальний зимовий сад на лоджії;
 • холодне - використовується для облаштування місця для сезонного відпочинку та буферної зони.

Повноцінний зимовий сад на балконі дозволяє реалізувати цікаві ідеї по дизайну інтер'єру. Ви можете доповнити приміщення екзотичними рослинами, створити галерею або облаштувати міні-кабінет.


Зимовий сад на даху (пентхаус)

Конструкцію нерідко створюють у приватних будинках, що дозволяє насолоджуватися красою неба в будь-який час доби. Щоб зробити зимовий сад на даху, варто використовувати 1 з таких методів:

 • скління верхнього поверху;
 • виготовлення скляного даху.

Влаштовуючи зимовий сад в будинку, проект складайте ретельно. При цьому враховуйте наявність опалення і призначення кімнати. Так ви можете створити комфортабельну зону відпочинку або житлове приміщення.


Зимовий сад в квартирі

Для облаштування таких приміщень підходять приватні і багатоквартирні будинки. Але щоб створити зимовий сад в квартирі, слід використовувати якісні матеріали:

 1. Алюмінієвий профіль з терморозривом. Теплі конструкції оптимальні для опалювальних приміщень, що дозволяє облаштовувати зимовий сад будинку. У приміщенні буде підтримуватися комфортна температура, а тепловтрати зводяться до мінімуму.
 2. Енергозберігаюче скління зимового саду. Ціна таких склопакетів демократична, а надійність і герметизація - підвищені. Це мінімізує тепловтрати і забезпечує хорошу світлопропускну здатність.

Важливо: багато хто пропонує більш бюджетний зимовий сад з металопластику. Але варто пам'ятати, що такі профілі не піддаються ремонту і відрізняються зменшеним ресурсом експлуатації. Тому краще відразу вибирати надійні і довговічні рішення з алюмінію.

Замовляючи зимовий сад з алюмінієвого профілю, ви отримуєте надійну, стильну і енергоефективну конструкцію. У такому приміщенні ви можете насолоджуватися теплом і комфортом в будь-яку погоду.


Конструкція і форма зимового саду

Ми пропонуємо споруди з різним призначенням і конфігурацією. Залежно від форми, зимовий сад під ключ буває 7 типів:

 • окремо стоїть;
 • з двома фасадами з примиканням до дому;
 • трехфасадний, прилаштовується до будівлі;
 • кутовий внутрішній;
 • еркерний - у вигляді напівкруглого або багатогранного виступу;
 • кутовий зовнішній;
 • прилаштовується альтанка з достатком граней.

Важливо: ви можете вибрати стандартне споруда у вигляді прямокутника і квадрата. Також ми готові реалізувати круглі, багатогранні і асиметричні конструкції.

Незалежно від форми, виготовлення зимового саду проводиться з надійних матеріалів і за затвердженою схемою:

 1. Каркас. Для його створення використовується алюмінієвий профіль для зимового саду. Цей матеріал витримує підвищені навантаження і відрізняється стійкістю до зовнішніх чинників. Алюміній безпечний, простий у догляді і ремонтопрігоден. Термін експлуатації таких профілів становить від 50 років.
 2. Скління. Краще вибирати енергоефективні склопакети для зимового саду із захистом від прямих сонячних променів. Для цього підходять загартовані і триплексні скла.
 3. Дах. Вона може бути одно- і двосхилим.
 4. Система вентиляції. Замовляючи зимовий сад, проект варто доповнити фрамугами. Такі конструкції сприяють природної вентиляції, і запобігають накопиченню конденсату.
 5. Опалення. Це можуть бути повноцінні батареї, тепла підлога і сезонні системи періодичного обігріву.
 6. Солнцезащита. Доповніть оформлення зимового саду установкою жалюзі і ролетів.

Важливо: в приміщеннях з підвищеною вологістю варто встановити примусову вентиляцію і систему кондиціонування. Так ви створите зимовий сад під ключ в Києві, Одесі та інших містах з комфортним мікрокліматом. Адже в приміщенні постійно підтримуватиметься оптимальний температурний режим і рівень вологості. Такі об'єкти найчастіше використовуються для облаштування оранжерей і критих басейнів.


Призначення зимових садів

Комфортні приміщення мають унікальною атмосферою свіжості і затишку. Облаштовуючи зимовий сад в будинку, інтер'єр варто створювати з урахуванням призначення об'єкта:

 • продовження житлової кімнати та збільшення її площі;
 • створення зони відпочинку з екзотичними рослинами;
 • облаштування панорамного даху і пентхауса;
 • виготовлення та монтаж зимового саду з алюмінієвих конструкцій для критого басейну та спортзалу;
 • установка оранжереї;
 • створення робочої зони або кабінету;
 • облаштування теплиці для сезонного використання.

Сучасний зимовий сад - конструкції, що дозволяють насолоджуватися єднанням з природою і зводити зони для повноцінної релаксації. Така споруда підкреслить ваш престиж, і подарує куточок для повноцінного відпочинку в домашніх умовах.


Алюмінієві зимові сади від компанії Alumix Україна

Ми надаємо широкий вибір архітектурних рішень на комфортних умовах. Вирішивши купити зимовий сад в Україні від Алюмікс, ви оціните такі переваги:

 • лояльні ціни, і просте оформлення кредиту, розстрочки і оплати частинами;
 • якість з гарантією від виробника;
 • доставка по Україні, включно з Києвом, Дніпро, Львів, Івано-Франківськ, Харків та Рівне;
 • виконання робіт під ключ;
 • високі стандарти якості, відповідні ISO 9001.

Хочете замовити алюмінієвий зимовий сад під ключ? Звертайтеся! Ми надаємо повний спектр послуг за демократичними цінами. Alumix - ваш надійний партнер у створенні комфорту.

КИЇВ - ХАРКІВ - ОДЕСА - ЛЬВІВ - РІВНЕ - ДНІПРО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК


Онлайн Калькулятор
Деякі наші роботи
Підприємство «Інтеркорн Корн Просесcінг Індастрі» м. Дніпро

Підприємство «Інтеркорн Корн Просесcінг Індастрі» м. Дніпро

м. Дніпро Детальніше

Ролети для комерційних приміщень на першому поверсі багатоквартирного будинку, Львівська область

Ролети для комерційних приміщень на першому поверсі багатоквартирного будинку, Львівська область

Львівська область Детальніше

Комплексне рішення для приватного клієнта м. Ужгород

Комплексне рішення для приватного клієнта м. Ужгород

Закарпатська область, м. Ужгород Детальніше

Відкатні ворота з автоматикою та хвіртка для приватного клієнта

Відкатні ворота з автоматикою та хвіртка для приватного клієнта

Київська область, село Старі Петрівці Детальніше